BELEDİYEEVLERİ MAH. ZAHİT AKDAĞ BLV. ARMA 4 SİTESİ ZEMİN KAT ÇUKUROVA/ADANA Tel:0322 247 10 27
Neden Ekin?

EKİN Ailesi olarak bizler çocuklarımızın ödevlerine yardımcı olmak, onlara ödev sorumluluğu kazandırmak, zevkle ders çalışmalarını sağlamak,girecekleri okul yazılılarında,TEOG sınavında,bursluluk – askeri sınavlarda vs ve ileride katılacağı tüm sınavlarda doğru yönü göstermek için varız.

Kurumumuz 33 yıldır var olan Kültür Dershanelerinin önderliğinde varlığını devam ettirmiş olup dershanelerin kapatılmasıyla birlikte deneyim ve tecrübesini Ekin Eğitim Kurumları olarak devam ettirme kararı almıştır.

Kurumumuzda deneyimli öğretmenlerimiz uzun yıllar boyunca çağdaş bir nesil yetiştirmek için ellerinden gelen çabayı göstermişler ve göstermektedirler. 

Biz kurumumuzda aile sıcaklığında ve güveninde çocuklarımıza rahat edebilecekleri bir ortam sağlıyoruz. Bizler çocuklarımızın her türlü sorunlarında ve ihtiyaçlarında yanlarındayız.

Çocuklarımızın en iyi şartlarda yetişmeleri için sınıf öğretmenleri ile işbirliği yaparak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Günümüz koşullarında çocuk yetiştirmenin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle tüm velilerimizin ve çocuklarımızın her zaman ve her koşulda yanındayız .

Çünkü… “BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ “

ADRESİMİZ

BELEDİYEEVLERİ MAH. ZAHİT AKDAĞ BLV. ARMA 4 SİTESİ ZEMİN KAT ÇUKUROVA/ADANA

0322 247 10 27

0322 247 10 27

bilgi@ekinegitim.com

EKİN' DE EĞİTİM

HARİTA